Stowarzyszenie

Finansowanie

Gmina Lipusz

BIP

IV edycja programu stypendialnego "Pomoc dla ambitnych" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert Ebertowski   
Czwartek, 28 Lipiec 2011 14:48

Rozpoczęła się IV edycja programu stypendialnego "Pomoc dla ambitnych" dla maturzystów roku 2011,  którzy dostaną się na studia dzienne jednolite lub dwustopniowe w polskich uczelniach państwowych .

Zapraszamy do zgłaszania się do Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Gminy Lipusz w celu otrzymania rekomendacji na stypendium pomostowe.
Laureaci programu - 4 maturzystów z terenu Gminy Lipusz otrzyma stypendia na pierwszy rok studiów w  kwocie 5000 zł, płatne po 500 zł netto przez 10 miesięcy.
Ten program jest dla Ciebie, jeżeli spełnisz następujące warunki:
•    mieszkasz na obszarze Gminy Lipusz
•    jesteś maturzystą z 2011 roku,
•    zostałeś przyjęty na I rok stacjonarnych (dziennych) studiów magisterskich (realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym) na polską państwową uczelnię wyższą,
•    pochodzisz z rodziny, której dochód na osobę nie przekracza 970 zł netto, lub 1109 zł netto, gdy członkiem rodziny jest dziecko legitymujące się orzeczeniem o niepełnosprawności, (dane za czerwiec 2011 roku)
•    osiągasz dobre wyniki w nauce, tzn. uzyskałaś(eś) min. 105 punktów na maturze. Liczbę punktów oblicz sam, stosując algorytm(w załączeniu).
•    posiadasz rekomendację organizacji lokalnej, która współfinansuje stypendia z własnych środków. Liczba udzielanych rekomendacji zależy od możliwości organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowany, zgłoś się do naszego stowarzyszenia w celu uzyskania rekomendacji (decyduje liczba uzyskanych punktów).


Informacji udziela:
Piotr Gliszczyński – Tel. 781 507 700
Robert Ebertowski – Tel. 509 036 121


Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 5 sierpnia 2011 roku.


PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM! - w zakładce "PLIKI DO POBRANIA"

Zmieniony: Czwartek, 28 Lipiec 2011 15:54